Наші Контакти

інтернет-магазин:

(096) 207-88-58(viber)

e-mail: webshop@svichado.com

пн-пт з 09:00 до 17:30

сб, нд, свята — вихідний

Міжнародний біблійний коментар. Том 5. Послання апостолів та Одкровення

  • Кількість сторінок: 452
  • Палітурка: тверда
  • Рік видання: 2021
  • ISBN: 978-966-938-464-0
  • Формат: 180х245
  • Наявність: Є в наявності

299.00грн.

Пропонуємо Вашій увазі 5 том українського перекладу Міжнародного біблійного коментаря, зробленого за виданням The International Bible Commentary. Передостання книга об'ємного шеститомного видання детально пояснює Послання апостолів та Книгу Одкровення. Міжнародний Біблійний коментар - це католицький коментар до цілої Біблії, водночас є також екуменічним, оскільки показує універсальність Божого об'явлення, яке діяло і продовжує діяти у середовищах різних народів та культур.

Особливістю українського видання є те, що воно виходить у шести окремих то­мах. Така форма вимагала деяких змін у структурі книги. За погодженням із міжнародною ре­дакцією видання The International Bible Commentar, в українській версії кілька оригінальних статей замінено текстами, які більше підходять для українських чи­тачів Коментаря або стосуються пробле­матики, важливої для читачів в Україні.

Автори статей оригінального видання використовували ті переклади Святого Письма, які вживають у їхніх церковних спільнотах, українська ж версія базована на Біблії у перекладі о. Івана Хоменка. Наше видання принесе велику духовну користь не лише священникам, семінаристам, богопосвяченим особам, а й всім небайдужим мирянам, які прагнуть більше пізнати Бога через Його слово.

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Переглянуте