Наші Контакти

інтернет-магазин:

(098) 234-99-41

(099) 339-36-54

(093) 898-7-565

e-mail: post@svichado.com

Електронні книги

Шановний Читачу!


Понад 25 років Видавництво “Свічадо” працює на книжковому ринку України. Зважаючи на потреби та прохання наших прихильників, намагаючись іти в ногу з часом, Видавництво впроваджує продаж електронних книг. Вони доступні за ціною та придатні до читання на різних пристроях. Але наголошуємо, що придбаним примірнком Ви можете користуватися тільки особисто і не можете поширювати його без згоди та відома видавництва.


Авторські та майнові права на електронні книги, представлені на сайті Видавництва “Свічадо”, належать Видавництву на підставі законів та авторських договорів. Придбані на нашому сайті книжки не можна використовувати для отримання будь-якої вигоди, переробляти, поширювати будь-яким способом, тобто, користувачеві забороняється здійснювати дії, які можуть призвести до порушення авторського права на публіковані твори.


Видавництво “Свічадо” буде протидіяти будь-яким порушенням та спробам неправомірного використання його публікацій, опираючись на українське та міжнародне законодавство. У разі виявлення фактів неправомірного використання електронних книг, придбаних покупцем, Видавництво “Свічадо” має право інформувати правоохоронні органи про особу, яка порушує авторські права Видавництва згідно із статтею 176 “Порушення авторського права і суміжних прав” Кримінального Кодексу України”, а також має право пред'явити порушникові позов в порядку цивільного судочинства з метою відшкодування збитків Видавництва.


Хочемо нагадати, що Україна, на жаль, згадується у світі, як один з найбільших порушників авторського права. Дуже часто крадіжку маскують під різні доброчинні проекти. Така практика завдає великої шкоди українським видавництвам, компрометує нас у всьому світі і надзвичайно ускладнює розвиток українського книжкового ринку.

Видавництво “Свічадо” сподівається, що його Читач — це чесна і свідома людина, яка не дозволить собі недоброчесно використувати книги нашого Видавництва і не поставить під загрозу працю багатьох людей.У цій категорії немає товарів.