Наші Контакти

інтернет-магазин:

(096) 207-88-58(viber)

e-mail: webshop@svichado.com

пн-пт з 09:00 до 17:30

сб, нд, свята — вихідний

  • Колумби нашого покоління

Колумби нашого покоління

  • Кількість сторінок: 165
  • Палітурка: м'яка
  • Автор: Цуп'ял Даріуш
  • Рік видання: 2018
  • ISBN: 978-966-938-271-9
  • Формат: 145х200
  • Наявність: Є в наявності

80.00грн.

Пізнай чоловіків, які обрали батьківство, познайомся з історією виникнення Tato.Net. Ти переконаєшся, що тобі не бракує нічого, щоби бути щасливим, довершеним батьком.

Бути батьком — це не тільки сповнювати певні обов'язки. Це також потужна сила, яка дозволить тобі відкрити свою чоловічу сутність і наповнить твоє життя метою. Це підтверджують слова 21 чоловіка, що діляться у цій книжці своїм досвідом.

Батьки, про яких прочитаєш, різні за багатьма аспектами — тут є і бізнесмен, на якого працюють понад 250 осіб, актор, лікар, неповносправний батько та багато інших. Поєднує їх одне — вони безупинно відкривають для себе батьківство, яке є їхнім захопленням і надає їхньому життю глибокий сенс.

Книжка ділиться на 4 частини. Історії батьків є також практичними вказівками:

● “У пошуках візії” - як відкрити батьківську ідентичність?

● “Засновницький капітал” - чому, щоби стати кращим батьком, я маю стати кращим сином?

● “Між Сциллою та Харибдою” - як віднайти золоту середину між “забагато” і “замало” в бутті батьком, між свободою і дисципліною у вихованні дітей?

● “Мистецтво шпагату” - як поділити час на працю і дім?


Колумби — це чоловіки “на незнаних водах, відкривачі, повні запалу, сильної волі, іноді переможені, але вперто націлені на справжнє буття батьком для своїх дітей”


Про автора:

Др. Даріуш Цупял — випускник Католицького Університету в Любліні (Польща), ініціатор Tato.Net, тренер, співзасновник Фонду Кирила і Методія. Належить до Товариства суспільних інноваторів ASHOKA і Товариства Дияконія Світло-Життя. Як тренер провів понад 1400 годин навчань для батьків, в тому числі працював з понад 100 засудженими батьками у в'язницях та виправних закладах. Батько трьох дорослих дітей, дідо трьох онуків. Любить кінну їзду та гори.

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Цуп'ял Даріуш

Переглянуте