Наші Контакти

інтернет-магазин:

(096) 207-88-58(viber)

e-mail: webshop@svichado.com

пн-пт з 09:00 до 17:30

сб, нд, свята — вихідний

Семиярусна гора

  • Кількість сторінок: 512
  • Палітурка: тверда
  • Автор: Томас Мертон
  • Рік видання: 2017
  • ISBN: 978-966-938-020-3
  • Переклад: з англ. М. Білонога
  • Формат: 150х205
  • Наявність: Є в наявності

290.00грн.

Цю книжку називають «сповіддю сучасного святого Августина». З часу свого першого виходу у 1948 році, вона перекладена понад двадцятьма мовами, а тепер вперше виходить українською.

Її автор, Томас Мертон, католицький священик, монах-трапіст, є одним з найвідоміших духовних авторів ХХ століття. В своїй книжці непересічний митець та інтелектуал розповідає власну історію пошуку Бога та віднайдення покликання.

Щирість оповіді та письменницький талант Мертона відразу спровокували цілу хвилю «католицького відродження» в США. Завдяки книжці мільйони людей прийшли до віри, багато з них стали священниками та монахами.

Під час свого візиту до США у 2015 році Папа Франциск, виступаючи 24 вересня у Конгресі США, назвав Томаса Мертона в числі чотирьох людей, які втілюють найкраще з культури та історії Америки. Його ім’я прозвучало поруч з такими людьми як Абрагам Лінкольн, Мартін Лютер Кінг та Дороті Дей.

Проте «Семиярусна гора» є непідвладна ні часові, ні окремій культурі, вона належить до духовної скарбниці усього людства. А український переклад, який пропонує видавництво «Свічадо», може додати багатьом людям сміливості у пошуку Істини.


- Відгук книжкової оглядачки Христини Содомори: У пошуках справжньої свободи

Передмова владики Бориса Ґудзяка до українського видання книжки: Томас Мертон. "Семиярусна гора" 

- Михайло Черенков про Томаса Мертона і його життя: Гора Томаса Мертона 

Христина Содомора про те, що "Семиярусну гору" можна внести до канону книг, які повинен прочитати християнин: Мій Томас Мертон

Інтерв'ю з Мариною Білоногою: Перекладачка "Семиярусної гори": солодкі історії про Бога - не те, що може промовити до людини

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Томас Мертон

Переглянуте