Наші Контакти

інтернет-магазин:

(096) 207-88-58

(099) 215-02-48

(093) 898-7-565

e-mail: post@svichado.com

Події

"Свічадо" на дитячому форумі з 10 по 13 травня.

Чекаємо Вас, наш стенд №001!                                   
ПЕРЕДПРОДАЖ “Записничка на щодень 2018-2019”

З 3 до 9 травня

Записничок на щодень” незабаром з'явиться в продажі, але у Вас є чудова нагода отримати його першими та за акційною ціною!  Лише зараз ціна записничка за умовами передпродажу – 49 грн (повна ціна –  59 грн).

Як взяти участь у передпродажі?

  1. Замовити книгу на сайті Свічадо в період від 3 травня до 9 травня, включно, за цим посиланням  www.svichado.com

  2. Оплатити замовлення на сайті;

  3. Доставка та самовивіз замовлення відбуватиметься з 10 травня.                                                       з 23 по 25 квітня

Світлина від Свічадо видавництво.

                               Лютий у видавництві “Свічадо” буде особливим!

Розпочинаємо Місяць Блаженнішого Любомира Гузара, бо незабаром 85-та річниця з дня його народження.
Попереду цікаві акції та презентація нової книжки!
Аще це чудова нагода згадати, застановитися, перечитати те, що заповів наш люблячий вуйко Любко.

Саме для цього даруємо Вам знижки на всік ниги Любомира Гузара!
Знижка при купівлі через інтернет-магазин — 10%.

Знижка у крамниці видавництва у Львові (вул.Лисенка, 2) — лотерейна (витягніть свою знижку навіть до 30%).
Перелік видань, на які розповсюджується знижка:
-“Блаженніший вуйко Любко”

-“Блаженніший Любомир. Думки у спадок”(незабаром)

- “Роздуми Блаженнішого Любомира Гузара над молитвою св. Єфрема”

- “Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара”

- “Добрий сповідник”

Гуртові знижки на акційний товар не діють.


12 січня 2018

Відкрита зустріч-дискусія 

з владикою Венедиктом Алексійчуком

У п’ятницю, 12 січня, о 19:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться відкрита зустріч-дискусія з владикою Венедиктом Алексійчуком «Життя як великий Божий талант». 

З нагоди святкування 50-ліття владики у рамах зустрічі – презентація нової книжки «50 думок владики Венедикта» (Свічадо, 2018).

Владика Венедикт Алексійчук – єпископ УГКЦ, правлячий архиєрей єпархії святого Миколая з осідком у Чикаго, США; голова Патріяршої Літургійної комісії УГКЦ, проповідник, духовний наставник, автор.   23 листопада 2017р.

Зустріч з автором о. П'єром Лефевром.


о. П'єр Лефевр – французький автор чудових історій, переклади яких наше видавництво представило українському читачеві: “Незвичайні історії”, “Вчитися з життя”, “100 малих історій про великі правди”, “Історії для неквапливого читання”. Його книги перекладені на 18 мов світу, однією з яких є українська. Наші читачі придбали 25 тисяч примірників цього автора. Ми маємо прекрасну нагоду побачити і почути о. П'єра.
Автор зустрінеться зі своїми читачами 23 листопада о 17 год. в Гостинному домі “Архистратиг” (м. Львів, вул. Винниченка 20А). Окрім можливості поспілкуватися з автором, всі матимуть нагоду виграти його книжку з автографом. Тож не пропустіть!

Зустріч з о. П'єром Лефевром31 жовтня


Відкрита зустріч-дискусія на тему:

Київська Церква. Повернення до єдності”

 

Учасники зустрічі:

  • Архиєпископ Ігор Ісіченко український церковний та громадський діяч, архиєпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, науковець, педагог.

  • о. Михайло Димид священик УГКЦ, український громадський діяч, богослов, доктор східного канонічного права, блогер, капелан Майдану, сотрудник церкви святих Володимира і Ольги (м.Львів)

  • модератор зустрічі Тарас Антошевський директор Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ), історик, аналітик-дослідник, фахівець із моніторингу засобів масової інформації.

 

У рамах зустрічі презентація нової публікації Архиєпископа Ігора Ісіченка На скелі Слова. Проповіді на неділі й перехідні свята(Свічадо, 2017).

 

Місце і час проведення:

31 жовтня о 18:00, Гостинний дім “Архистратиг”, вул. Винниченка 20а, м. Львів.21-24 вересня

«Батьківство і материнство – спільна любов» – реколекції з о. Юзефом Авґустином у Львові


У Львові, 21-24 вересня, один із найвідоміших сучасних польських католицьких письменників, єзуїт о. Юзеф Авґустин презентує свої нові книжки, а також проведе реколекції.

21 вересня о 16.00 год отець Юзеф представить три нові книжки, які вийшли українською мовою: «Бути батьком», «Таїнство сповіді», «Як шукати і знаходити Божу волю». Захід відбудеться у Духовно-культурному центрі «Архистратиг», вул. Винниченка, 22 а.

У наступні три дні, з 22 по 24 вересня, отець проведе духовні реколекції на тему: «Батьківство і материнство – спільна любов». Місце проведення: Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, вул. Театральна, 11.

Детальніший розклад: 

22 вересня: 16.00 год – перша конференція, 18.00 год – Служба Божа з проповіддю о. Юзефа Авґустина, ТІ.

23 вересня: 11.00 год – друга конференція, 16.00 год – третя конференція, 18.00 год – Служба Божа з проповіддю о. Юзефа Августина, ТІ. 

24 вересня: 13.00 год – Служба Божа з проповіддю о. Юзефа Авґустина, ТІ. Завершення реколекцій.

Довідка: о. Юзеф Авґустин народився 21 березня 1950 р. Католицький священик, монах-єзуїт, проповідник, редактор журналу «Духовне життя», автор понад 30-ти видань із духовності та психології, введення в духовне життя, молодіжної проблематики, формації священиків і духовного керівництва.

О. Авґустин має великий досвід духовного проводу, сповідей та проведення ігнатіанських реколекцій, на основі чого й з’явилися його численні праці, понад 20 з яких перекладено українською мовою

14-17 вересня 2017р.01.08.2017

Шановні клієнти! Повідомляємо Вас, що "Нова пошта" змінює тарифи на доставку по Україні. У зв'язку з цим пересилка книг "Новою поштою" коштуватиме 45грн.

28.07.2017

Компанія «Нова пошта» запроваджує оновлені тарифи на послуги доставки по Україні, які набувають чинності 1 серпня 2017 року.

Водночас компанія впровадила новий підхід до тарифікації зберігання відправлень у відділенні та переадресування. Запроваджено градацію ваги відправлень для переадресування між відділеннями, розподіл тарифу на зберігання посилок і вантажів, а також змінено розцінки на ці додаткові послуги. Крім того, змінилася вартість послуги підняття на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Нова пошта» також переглянула вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше, а також вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, у відділення та за адресою. Детальніше про зміни можна дізнатися з оновлених прайс-листів. Вони будуть опубліковані 1 серпня на сайті «Нова пошта» за посиланнями: для приватних  та бізнес-клієнтів.

Зміни зумовлені зростанням необхідних інвестицій у логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів, які дозволять вдосконалити якість обслуговування клієнтів.


04.05.17р.16.02.17р.


Нещодавноу Львові в приміщенні Патріаршого домувідбувся дводенний тренінг для католицькихмедіа, на якому інтернет-виданняstacja7.pl поділилося досвідом католицькихвидань у Польщі. Організатором булаАсоціація католицької преси. Серед учасників були редакція журналу "КАНА" та  "Зернятко" разом із керівництвом "Свічадо".

Христина ДДва суперові дні в суперовому товаристві - якраз відповідний формат для такої творчої команди, як ми, Журнал Кана! Так між іншим - ми переймали досвід:-)
01.02.17р.

Бруно Ферреро священик-монах, який належить до Салезіянського Згромадження. Отець Бруно народився в Італії, у містечку Віларбассе, неподалік Турину 5 травня1946 року. У юному віці він вступив до Салезіянського Згромадження і в 17 роківсклав перші монаші обіти. Згодом він закінчив семінарію і в 1974 році став священиком. Вивчав філософію, теологію, психологію, декілька років викладав у школі. Подальша його діяльність була пов’язана з видавничою справою та журналістикою. Сьогодні він є головним редактором Салезіянського Вісника, атакож автором педагогічних праць так нижок на теми сім’ї, виховання, а також історії для дітей та молоді.
Затишний лютий з Бруно Ферреро.

З 01.02.17 і до 28.02.17 триватиме акція знижки цін на всі книжки улюбленого автора читачів видавництва "Свічадо", італійського священика - Бруно Ферреро. Це добра нагода вдало запастись чудовими подарунками.