Події


04.05.17р.16.02.17р.


Нещодавно у Львові в приміщенні Патріаршого дому відбувся дводенний тренінг для католицьких медіа, на якому інтернет-видання stacja7.pl поділилося досвідом католицьких видань у Польщі. Організатором була Асоціація католицької преси. Серед учасників були редакція журналу "КАНА" та  "Зернятко" разом із керівництвом "Свічадо".

Христина ДДва суперові дні в суперовому товаристві - якраз відповідний формат для такої творчої команди, як ми, Журнал Кана! Так між іншим - ми переймали досвід:-)
01.02.17р.

Бруно Ферреро священик-монах, який належить до Салезіянського Згромадження. Отець Бруно народився в Італії, у містечку Віларбассе, неподалік Турину 5 травня 1946 року. У юному віці він вступив до Салезіянського Згромадження і в 17 років склав перші монаші обіти. Згодом він закінчив семінарію і в 1974 році став священиком. Вивчав філософію, теологію, психологію, декілька років викладав у школі. Подальша його діяльність була пов’язана з видавничою справою та журналістикою. Сьогодні він є головним редактором Салезіянського Вісника, а також автором педагогічних праць та книжок на теми сім’ї, виховання, а також історії для дітей та молоді.
Затишний лютий з Бруно Ферреро.

З 01.02.17 і до 28.02.17 триватиме акція знижки цін на всі книжки улюбленого автора читачів видавництва "Свічадо", італійського священика - Бруно Ферреро. Це добра нагода вдало запастись чудовими подарунками.