• Сто талантів 10-2016 (Грудень)

Сто талантів 10-2016 (Грудень)

  • Кількість сторінок: 26
  • Палітурка: м'яка
  • Рік видання: 2016
  • Формат: 200х285
  • Наявність: Є в наявності

12.90грн.

Привіт усім друзям і шанувальникам журналу “Сто талантів”! Якщо одного дня ти раптом відчув, що тобі бракує цікавої, корисної, а головне – позитивної інформації, то грудневий номер вже чекає на тебе. Тож, не зволікай: читай і не лише дізнавайся про нові факти, які знайдеш на сторінках журналу, а й наповнюй своє життя яскравими враженнями, які неодмінно подарує тобі “Сто талантів”! А щоби трішки заінтригувати тебе новим номером, ми підготували цей короткий анонс.

“Неєвропейські кольорові святі”. Може, ти гадаєш, що всі святі були європейцями і мали виключно білий колір шкіри? У школі ангела Іно ти познайомишся з чотирма святими з різних континентів земної кулі. Вони не лише ламають стереотипи, що християнство – це релігія білих, а й доводять, що всі ми – діти Божі.

“Єврозабобони”. А чи знаєш ти, що іспанці вважають віторок “нещасливим” днем тижня? Завітай до рубрики “Антивірус” і дізнайся про інші забобони, що “квітнуть” на теренах деяких країн Європи.

“Коли не до сміху...” Рубрика “Психоталантик” торкається непростої теми стосунків з людиною, яка своїми жартами ображає інших. Чому “веселун” вдається до такого способу спілкування, і як бути тим, які потерпають від його жартів?

“Як пережити біль розлуки?” Звісно, розлучатися з людиною, яку певний час вважав “своєю”, завжди непросто. Тож як пережити біль такої розлуки? Якщо тебе хвилює ця тема, неодмінно читай рубрику “Сам на сам”.

Та це ще не все! Читай новий номер і дізнайся, в яких країнах у грудні відзначають Boxing Day, яка книжка розкриває підліткам секрети успіху, куди в жодному разі не варто їхати туристам, і що учасники клубу “Сто талантів” радять взяти зі собою в новий рік, а що залишити в минулому. Усе це та багато іншого ти знайдеш на сторінках грудневого номера “Сто талантів”!

Шукай його в крамниці “Свічадо” або в церковних крамницях твого міста. 

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Переглянуте