Наші Контакти

інтернет-магазин:

(098) 234-99-41

(099) 339-36-54

(093) 898-7-565

e-mail: post@svichado.com  • КАНА 1-2017 (Січень)

КАНА 1-2017 (Січень)

  • Кількість сторінок: 58
  • Палітурка: м'яка
  • Рік видання: 2016
  • Формат: 200х285
  • Наявність: Є в наявності

19.90грн.

Різдво — відсвяткувати як належить

Якщо ви знайомі “Каною”, то вже з перших сторінок січневого номера побачите деякі зміни. Новий рік — нові ідеї та рубрики. Або ж оновлені... Однак є у “Кані” основний стрижень, який не зміниться ніколи — бути християнським жуналом для родини і відповідати на актуальні питання української сім'ї. Скажімо, СКІЛЬКИ КОШТУЄ РІЗДВО? Про це в розмові з о. Олегом Жаровським розмовляє журналіст “Кани” Іванка Рудакевич.

Продовжить тему номера, що стала називатись “актуальною” розповідь Христини Содомори “Некомфортний святвечір”. Святковим цей номер «Кани» роблять і матеріали двох молодих українських письменниць Дзвінки Матіяш та Надійки Гербіш. А також пояснення символіки ікони Різдва Христового від Соломії Тимо, керівника іконописної школи «Радруж». А після інтерв’ю з гуртом автентичного співу «ДоСхідСонця», читачі знатимуть, що шукати в інтернеті для музичного оформлення своїх вихідних.

Звісно, продовжить своє існування рубрика “До родини на гостину” і на цей раз ми відвідали сім’ю Тараса і Оксани Гривулів, які говорять: «Війна змінила нашу сім’ю на краще».

А героєм рубрики “Людина” на цей раз став отець-селезіанин з Одеси Олег Чумаков — засновник притулку для неповнолітніх дітей з вулиці «Світлий дім».

Разом з тим ділимося рецептами смачних страв, та пропозиціями цікавих книжок і фільмів. Усе це і навіть більше в новому січневому номері для родини “Кана”.

Ще є можливість передплатити журнал на Укрпошті за індексом 68747 або ж зробити це онлайн http://presa.ua/kana.html

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Переглянуте