• КАНА 11-2016 (Грудень)

КАНА 11-2016 (Грудень)

  • Кількість сторінок: 58
  • Палітурка: м'яка
  • Рік видання: 2016
  • Формат: 200х285
  • Наявність: Є в наявності

19.90грн.

«Навіщо ходити до церкви?» – тема грудневої «Кани»

Опитування, яке повели журналісти «Кани», показало, що навіть не всі християни розуміють, чому вони ходять до церкви. Літургіст і богослов Максим Тимо говорить, що багато людей уявляють собі Літургію, як певний час, протягом якого на них має щось подіяти. У інтерв’ю Максим говорить про сенс і значення Літургії та про необхідність переосмислення того, що таке Літургія.

«Нам, християнам, треба більше запрошувати людей до Церкви, – говорить у наступному матеріалі номера доктор богослов’я о.Олег Кіндій. – А також – не розчарувати людину, коли вона вже прийшла до храму». Отець наголошує, що в наших церковних громадах є великі промахи у двох речах – ми не запрошуємо і ми не приймаємо, коли людина приходить.

Та ті, хто шукає – знаходить. Про це свідчить інтерв’ю із сім’єю Володимира і Христини Андрієцьких, в спільному житті яких почався новий відлік часу, відколи почали заглиблюватися у свою віру і стосунки з Богом. 

Для багатьох читачів зовсім новий довід відкриє розмова з єдиним в УГКЦ в Україні морським капеланом о. Олександром Смеречинським з Одеси. А для шанувальників етностилю цікавими будуть інтерв’ю з колекціонеркою Роксоляною Шимчук та розмова з майстрами яворівської іграшки Оксаною Когут і Остапом Сойкою.

Також ви можете оформити передплату за посиланням presa.ua/kana.html.

Передплатний індекс 68747

Написати відгук

Погано           Добре
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Переглянуте